Our social:

13 Mart 2016 Pazar

Mia And Me Yuko DEV Sürpriz Yumurta Açma Oyun Hamuru Disney Tsum Tsum Shopkins Oyuncakları

Oyuncak Abi Oyun Hamuru kaplı DEV Sürpriz  Yumurta Açma videoları Mia And Me çizgi filmi Yuko figürlü sürpriz yumurtası ile devam ediyor. Bu yeni DEV yumurta videomda birlikte My Little Pony, Emoji, Disney Tsum Tsum, Shopkins, Mia oyuncaklı dergisi, posterler, stickerlar ile Yuko'nun oyuncak setlerini açıyoruz. Daha fazla video için kanalıma abone olabilirsin: http://goo.gl/ovvSrE

Mia ve Ben. Mia, babasının onun için yaptığı oyun ile bambaşka bir Dünya'ya kapı aralamaktadır. Sihirli kitap ve onun için tasarlanmış şifreli bilekliğiyle kendini Centopia (sentopya)'da bulur. Burada Yuko ve Mo adında ona tekboynuzluları korumak için yardım edecek iki elf arkadaş edinmiştir. Mia, okul ve arkadaş ortamı gibi gerçek hayattaki sorunlarıyla uğraşırken bir yandan da Centopia'daki Panthea, Gargona ve Rixel gibi kötülerle mücadele etmekte ve hayatınındaki dengeyi korumak zorundadır. (Daha fazla bilgi için: http://www.mia-and-me.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.)

DEV Sürpriz  Yumurta Videoları Hakkında: Bu videolarım da yumurta şeklinde ki boş bir kaba önceden hazırladığım oyuncakları yerleştiriyorum. Daha sonra Oyun Hamuru ile kaplıyorum. Çizgi Film karakterlerini yine oyun hamurundan yaptıktan sonra yumurtanın üzerine yerleştiriyorum. Daha sonra bu özel sürpriz yumurtayı birlikte açıp içinden çıkan oyuncaklar ile eğleniyoruz.


0 yorum:

Yorum Gönderme