Our social:

11 Mayıs 2016 Çarşamba

10 Justice League Sürpriz Yumurta Açma Mini Figz Batman Vs. Superman Challenge

Oyuncak Abi Sürpriz Yumurta Açma Challenge videoları 10 farklı Justice League Mini Figz plastik sürpriz yumurtaları ile devam ediyor. Bu videomda Keremle birlikte Sürpriz yumurtaların içinde Batman ve Superman figürlerini bulmaya çalıştık. Bakalım oyunu kim kazandı? Kanalıma abonelik için tıkla: http://goo.gl/ovvSrE

Justice League Hakkında:  DC Comics'in süper kahramanlarının adalet için oluşturduğu ekiptir. Bu birliğin gayri resmi lideri Süpermen olmak üzere, başta Batman, Martian Manhunter, Yeşil Fener, Flash, Wonder Woman, Zatanna, Green Arrow, Aquaman, Hawkgirl, Black Canary, Kaptan Atom, Atom(Ray Palmer) Cyborg, Supergirl ve çok daha fazla süper kahramandan oluşmaktadır, ekibin üyeleri zamanla değişmektedir.

Bazı kahramanlar ekibe girip çıkmaktadır.Ekip koordinatörlüğünü Martian Manhunter üstlenmektedir. Bir olay meydana geldiğinde genellikle her kahraman kendi kötüsüne yollanır. Ekip dış atmosferde bir uzay üssünde yaşamaktadır. Uzay üssü Batman tarafından yaptırılmıştır.

Batman yalnız çalışmayı sevdiği için sadece yarı üye olmuştur. Birlik 7 kişilik as üyeler tarafından yönetilmektedir. Bunlar Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Hawkgirl ve Martian Manhunter.


0 yorum:

Yorum Gönderme