Our social:

6 Mayıs 2016 Cuma

Captain America ve Iron Man 2 DEV Sürpriz Yumurta Açma Oyun Hamuru Marvel Civil War Oyuncakları

Oyuncak Abi Oyun Hamuru sürpriz yumurta açma videoları Captain America Civil War filmine özel Kaptan Amerika ve Iron Man 2 DEV Sürpriz yumurtası ile devam ediyor. Bu videomda Civil War (Kahramanların Savaşı) filmine ait oyuncak setlerini, büyük boy Captain America ve Iron Man figürleri ile birlikte farklı Marvel Avengers Yenilmezler oyuncak paketlerini açıyoruz. Kanalıma abonelik için tıkla: http://goo.gl/ovvSrE

Sürpriz yumurtanın içinden filme ait Iron Man Tech FX Oyuncak Maske, Falcon, Winter Soldier, War Machine, Scarlet Witch, Vision, Black Widow, Marvel Avengers sürpriz paketler, Ultimate-Spiderman figürleri, Thor original minis figürü, Mashems, Minecraft seri 3 ve Transformers robots in disguise sürpriz yumurtaları ve oyuncakları çıkıyor.

Film hakkında : "Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler'in yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz.

Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur.

Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur. (Detaylı bilgi için: http://www.kaptanamerikafilm.com/)


0 yorum:

Yorum Gönderme