Our social:

5 Mayıs 2016 Perşembe

Naruto Oyun Hamuru DEV Sürpriz Yumurta Açma Oyuncak Abi

Oyuncak Abi Oyun Hamuru DEV Sürpriz Yumurta açma videoları sevilen manga / anime serisi Naruto çizgi filmi sürpriz yumurtası açımıyla devam ediyor. Bu videomda Naruto ve arkadaşları Sasuke, Kakashi, Sakura, Jiraiya ve Gaara oyuncak figürleri ile birlikte Ninja mini morph sürpriz paketi ve farklı sürpriz yumurtalar açıyoruz. Kanalıma abonelik için tıkla: http://goo.gl/ovvSrE

Naruto (ナルト), Japon manga sanatçısı Masashi Kishimoto tarafından oluşturulmuş ve sonradan animeye de uyarlanmış bir manga serisidir. Diğer insanlar tarafından kabul görmek isteyen Naruto Uzumaki'nin maceralarını anlatır.

Serinin odağı olan olaylardan on iki yıl önce, dokuz kuyruklu şeytan tilki Kyuubi Konohagakure'ye (Gizli Yaprak Köyü) saldırmıştı. Kuyruklarından birini salladığında tsunamiye neden olabilecek kadar güçlü bir şeytandı ve dağları dümdüz etmişti.

Kaosu arttırdı ve birçok insan katletti ta ki Yaprak Köyü'nün lideri Dördüncü Hokage, yeni doğmuş bir bebeğin içine, kendi hayatını feda ederek, şeytanı mühürleyinceye kadar. Bu çocuğun adı Naruto Uzumaki idi.

Oyuncak Abi kanalında çocuklar için en güzel sürpriz yumurta açma videoları, oyuncak arabalar, oyun setleri, lego videoları, çöps çetesi,  minecraft oyuncakları ve çok daha fazlası seni bekliyor.  Kanalımda birlikte oyuncakların paketlerini açıp oyuncak özelliklerini test edip oyun oynayacağız.


0 yorum:

Yorum Gönderme